Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Шведська компанія подала заявку на випробування препарату від COVID-19 в Україні

Компанія Cyxone зі Швеції подала заявку на проведення в Україні другої фази клінічних випробувань препарату Rabeximod, який використовують під час лікування коронавірусної хвороби.

В ході тестування компанія планує оцінити ефективність та безпеку застосування Rabeximod для запобігання прогресуванню COVID-19 у госпіталізованих пацієнтів та скорочення часу до одужання, пише 24 канал з посиланням на сайт компанії.

Раніше компанія уклала угоду на проведення випробувань у Польщі.

У процесі візьмуть участь 300 пацієнтів клінічних центрів в Польщі та ще трьох країнах Європи (Україна буде серед них). Тестування проводитимуть на пацієнтах з середньою тяжкістю хвороби, які потребують кисневої терапії, але не підтримки апарату ШВЛ.

Компанія вже подала аналогічні заявки в регулятори Словаччини та Угорщини. Попередні результати тестування препарату Rabeximod компанія Cyxone планує оголосити у третьому кварталі 2021 року.

У випадку дієвості ліків Cyxone має намір подати заявку на дозвіл використовувати їх в екстрених випадках після визначення стратегічного партнера. Крім того, компанія планує продовжити вивчення ефективності “Рабексімоду” для лікування інших вірусних захворювань та ревматоїдного артриту.

Система Orphus Поделиться на fb