Ви тут:
Суспільство 

Samsung припиняє продаж смартфонів серії Galaxy S20

Практично відразу ж після анонсу нової лінійки смартфонів Galaxy S21 компанія Samsung вирішила припинити продажі серії попереднього покоління Galaxy S20.

Про це повідомляє wccftech.

На американському сайті Samsung з чотирьох моделей серії Galaxy S20 у продажу доступна лише одна – найновіша і доступна версія Galaxy S20 FE. Для інших трьох моделей встановлено статус «немає в наявності». Для продовження продажів Galaxy S20 FE є вагомі причини. Це пристрій має деякі конкурентними перевагами, такими як хороші характеристики, включаючи дисплей з частотою оновлення 120 Гц. При цьому дана модель коштує помітно дешевше інших моделей серії Galaxy S20.

Читайте також: Samsung вперше за три роки обійшов Apple на американському ринку смартфонів

Припинення продажів інших смартфонів серії Galaxy S20 має сенс, тому що новітня лінійка не тільки дешевше, але і краща. Смартфони нового покоління виявилися на $ 200 дешевше в порівнянні з аналогічними версіями попереднього покоління, що відразу робить неконкурентоспроможними всі моделі Galaxy S20. Зараз споживачам пропонуються Galaxy S20 FE як найбільш доступний із флагманів за ціною $ 624,99. За ним слідують моделі вже нового покоління Galaxy S21 ($ 799,99), Galaxy S21 Plus ($ 999,99) і Galaxy S21 Ultra ($ 1199,99). Купити смартфони серії Galaxy S20 все ще можна на інших торгових майданчиках, таких як Amazon, але здійснювати таку покупку зараз не раціонально. Ймовірно, незабаром на цю серію почнуть діяти істотні знижки, тоді буде сенс купувати старі моделі.

Система Orphus Поделиться на fb