Ви тут:
Суспільство Україна 

Сьогодні Володимиру Зеленському виповнилось 43 роки

У понеділок, 25 січня, святкує свій День народження Президент України Володимир Зеленський. Сьогодні йому виповнилося 43 роки.

Народився Володимир Зеленський 1978 року у Кривому Розі Дніпропетровської області.

Має вищу освіту. У 1995-2000 роках навчався у Київському національному економічному університеті за спеціальністю “Правознавство”, здобув кваліфікацію юриста.

Понад 20 років присвятив акторській діяльності (“Студія “Квартал 95”).

У творчому доробку має 10 повнометражних ігрових фільмів. Він – володар понад 30 нагород Національної телевізійної премії України “Телетріумф”. Є також володарем премій і лауреатом багатьох міжнародних кіно-, телефестивалів і медіафорумів.

Зіграв головну роль у серіалі “Слуга народу”, який став лауреатом міжнародної кінопремії WorldFest Remi Award (США, 2016) та потрапив до четвірки фіналістів у категорії комедійних фільмів на Seoul International Drama Awards (Південна Корея). Також “Слуга народу” був удостоєний нагороди Intermedia Globe SILVER у категорії «Розважальні телевізійні серіали» на міжнародному фестивалі медіаконтенту WorldMediaFestival у Гамбурзі (Німеччина).

Від самого початку бойових дій на Донбасі разом зі студією “Квартал 95” допомагав армії. Актори передавали бійцям кошти, техніку, відвідували з концертами передову та різні військові частини.

Одружений. Дружина – Олена Володимирівна Зеленська. Має дочку Олександру та сина Кирила.

Батьки Володимира Зеленського Олександр Семенович та Римма Володимирівна протягом багатьох років живуть у Кривому Розі. Батько – професор, доктор технічних наук. З 1995 року – завідувач кафедри інформатики та інформаційних технологій Криворізького економічного інституту.

Володимир Зеленський був обраний Президентом України на чергових виборах 21 квітня 2019 року, здобувши підтримку 73,22% виборців. 20 травня склав присягу перед народом України, як Глава держави.

За матеріалами Інтернетвидань

Фото: Facebook/Володимир Зеленський, fakty.com.ua, BBC, znaj.ua, Офіс Президента.

Система Orphus