Ви тут:
Полтавщина Суспільство Україна 

Розпочато вступну кампанію 2021 до вишів МВС

Розпочато вступну кампанію 2021 до закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку поліцейських за державним замовленням.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Подати документи на вступ можна до:

– Національної академії внутрішніх справ (м. Київ);

– Харківського Національного університету внутрішніх справ (м. Харків);

– Одеського державного університету внутрішніх справ (м. Одеса);

– Донецького юридичного інституту МВС України (м. Кривий Ріг/Маріуполь);

– Львівського державного університету внутрішніх справ (м. Львів);

– Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ (м. Дніпро);

– Луганського державного університету внутрішніх справ (м. Северодонецьк).

Вступ здійснюється за державним замовленням передбачає безкоштовне навчання та матеріальне забезпечення державою кожного курсанта поліцейським одностроєм (форменим одягом), проживанням, харчуванням та медичною допомогою/лікуванням у відомчих закладах охорони здоров’я.

Відбір кандидатів відбувається на конкурсній основі. Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання) або до найближчого відділу поліції, зареєструватися та подати online заяву на веб-порталі, який призначений для електронної реєстрації кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських (https://osvita.np.gov.ua) на сайті Національної поліції України.

“Для отримання будь-якої додаткової інформації щодо вступу до закладів вищої освіти системи Міністерства внутрішніх справ або на службу до лав Національної поліції України необхідно звернутись у робочі дні до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Полтавській області за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 83 (спорткомплекс ГУ НП) або до територіальних відділів поліції”, – йдеться у повідомленні.

Більше інформації про навчальні заклади системи МВС дивіться ТУТ.

Фото: Нацполіція

Система Orphus