Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Росія вимагає, щоб ми самі руйнували православні храми в Криму, – Епіфаній

Російська Федерація вимагає від Православної церкви України власними руками руйнувати православні храми в Криму. Чинна влада Росії – гірше більшовиківю.

Про це повідомив Предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній у ток-шоу “Червона лінія з Сергієм Висоцьким” на Еспресо.TV.

“Зараз дуже складна ситуація на окупованих територіях: окремих районів Донецької та Луганської областей і Криму. Ситуація складна як у Криму, так і на Донбасі. Вона певною мірою відрізняється, бо в Криму останній час є намагання знищити повністю присутність Православної церкви України. У нас відбирають центральний кафедральний собор. У певних місцях намагаються згідно судових приписів зносити храми”, – повідомив глава Православної церкви України.

На уточнення Сергія Висоцького, що чинна влада Російської Федерації діє як більшовики, митрополит Епіфаній додав: “Гірше, ніж більшовики, тому що вони самі руйнували храми. А зараз вони приймають рішення, щоб ми самостійно, власними руками знесли храм, який був побудований. Є такі приписи судів Російської Федерації про знесення храмів”.

Фото: Еспресо.TV

Система Orphus