Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Роботи переможців кременчуцького конкурсу “Мої права”розмістили у календарі щодо вивчення конвенції ООН про права дитини

Роботи переможців кременчуцького міського конкурсу малюнків «Мої права» розмістили у тематичному календарі на 2021 рік щодо вивичення конвенції ООН про права дитини.

З 12 жовтня 2020 року по 20 листопада 2020 року у Кременчуці за ініціативи управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради проводився міський конкурс малюнків «Мої права» щодо вивчення Конвенції ООН про права дитини. Участь у ньому взяли представники учнівської молоді, що навчається в закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста.

Про це йдеться на сайті Кременчуцької міськради.

20 листопада 2020 року до Всесвітнього дня дитини та річниці Конвенції ООН про права дитини у комунальному позашкільному навчальному закладі «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості» відбулося нагородження переможців конкурсу. Сьогодні Департамент у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області отримав тематичні календарі на 2021 рік з малюнками переможців конкурсу, які будуть розповсюджені в закладах загальної середньої освіти, закладах позашкільної освіти та інших установах Кременчука.

Система Orphus Поделиться на fb