Ви тут:
здоров’я Суспільство 

Робота у нічний час шкодить здоров’ю, – ВООЗ

Робота в нічний час не є природньою для нашого організму, тому не дивно, що вона негативно відбивається на нашому здоров’ї та самопочутті. Дослідження ВООЗ довели, що регулярна робота після півночі підвищу ризик раку грудей, захворювань прямої кишки та простати.

Також у деяких людей спостерігається порушення природних життєвих циклів, що призводить до послаблення імунітету. А що відбувається в такому разі всі й так прекрасно знають, передає 24 канал.

Також, згідно з результатами дослідження Гарвардського університету, робота зі змінними циклами впливає на вироблення інсуліну і лептину – гормону ситості. В ході експерименту в учасників, які працювали вночі та спали вдень, відзначалося істотне підвищення апетиту через коливання рівня гормонів. Таким чином, підтримуючи подібний інвертований режим дня, у вас може з’явитися проблема із зайвою вагою.

Також нічна активність підвищує рівень гормону стресу – кортизолу. Через це в учасників експерименту підвищилися артеріальний тиск і рівень цукру в крові, що часто трапляється на початкових стадіях цукрового діабету.

Ще одне дослідження нічної роботи показало, що через нічну роботу у людини значно знижується рівень серотоніну – гормону щастя. Це викликає збільшення дратівливості, розлад сну і підвищує схильність до депресії.

Окрім цього, всім нам властиво спати в темний час доби, тому закономірно, що в цей час знижується концентрація та уважність.

Намагайтеся закінчувати всі свої справи до вечора та лягайте спати, відключившися до роботи.

Система Orphus Поделиться на fb