Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники Полтавщини продовжують ліквідовувати наслідки аварії на газопроводі «Уренгой-Помари-Ужгород» 

9 січня о 15:50 у полі поблизу села Калайдинці Лубенського району внаслідок розгерметизації магістрального газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород» стався вибух з послідуючим факельним горінням.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в Полтавській області.

Жертв та постраждалих немає.

О 16:5 було перекрито подачу газу до газопроводу.

Станом на 21:45 9 січня на місці розгерметизації спостерігається незначне факельне горіння висотою до 1 метра над землею.

Відключено ГРС «Вишневе» внаслідок чого припинено газопостачання 16 населених пунктів (близько 3 тисячі 500 абонентів) Лубенського району.

Для виявлення в повітрі перевищення небезпечних речовин метеорологічним відділенням АРЗ СП за допомогою газоаналізаторів проводяться заміри повітря в населених пунктах (с. Новаки, с. Тарандинці, с. Губське, с. Халепці, с. Калайдинці та с. Клепачі).

“Всього на місці події залучено 71 чоловік та 15 одиниць техніки, з них від ДСНС 45 чоловік особового складу та 10 одиниць техніки ДСНС”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляли ОКІА “Новини Полтавщини” магістральний газопровід, який обслуговує «Оператор газотранспортної системи України» (Укртрансгаз).

Про це повідомили в пресслужбі АТ ” Лубнигаз”.

“За попередньою інформацію надзвичайна ситуація торкнулася ГРС “Новаки” та ГРС “ВИШНЕВЕ” Оржиця. Можливі аварійні відключення газу. Будь-ласка, якщо газ буде відключено, переконайтеся, що усі газові комфорки будуть закритими. Це НАДВАЖЛИВО! У разі виникнення аварійних ситуацій або якщо відчуєте запах газу терміново дзвоніть 104″, – закликали у пресслужбі підприємств

“АТ “Лубнигаз” у оперативному режимі виводить усі аварійні служби на чергування. Будь-ласка, будьте пильні та попередьте про аварійну ситуацію ваших близьких та знайомих!”, – закликають в “Лубнигаз”

Фото: МВС

Система Orphus