Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники Полтавщини нагадують правила використання піротехнічних виробів

З метою попередження виникнення надзвичайних подій та травмування людей, співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області спільно з працівниками поліції проводять профілактичні рейди у місцях можливої реалізації піротехнічної продукції. Під час рейдів рятувальники роз’яснюють громадянам правила безпеки при використанні піротехнічних виробів.

Як інформує сайт ГУ ДСНС в Полтавській області, днями фахівці Служби порятунку «101» провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в місті Полтава та смт Котельва. Під час спілкування рятувальники нагадали громадянам правила безпеки при зберіганні та використанні піротехнічних виробів.

Фахівці ДСНС радили зберігати піротехнічні вироби на значній відстані від нагрівальних приладів, у закритому, сухому, прохолодному місці, що часто провітрюється. Не допускати відкритого вогню в приміщенні, де зберігаються вироби. Рятувальники наголошували, що піротехнічні вироби бояться вологи – це може позначитися на їх роботі, якщо ж піротехнічні вироби відсиріли – категорично заборонено сушити їх на батареях та печах. Їх можна відновити шляхом зберігання протягом кількох днів у сухому теплому приміщенні. Заборонено спалювати піротехніку у багатті! Не розбирати та не піддавати їх механічним впливам, зберігати піротехнічні вироби у недоступному для дітей місці, не палити, працюючи з піротехнікою. Також, не можна працювати з піротехнічними виробами у нетверезому стані, використовувати піротехнічні засоби тільки відповідно до інструкції і за призначенням.

Система Orphus