Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Райдержадміністрації мають подати до Полтавської ОДА плани з реорганізації, – Євген Греков

На засіданні робочої групи в режимі відеоконференції з питань реорганізації райдержадміністрацій з’ясували стан внесення даних про комісії з реорганізації до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Також голови РДА порушили проблемні та нагальні питання, які виникають у процесі реорганізації.

Про це повідомили у Полтавській облдержадміністрації.

“До кожної РДА були доведені доручення щодо формування плану вивільнення працівників і плану з реорганізації. Вони мають бути подані до ОДА. Типові плани райдержадміністраціям розіслані”, – зазначив заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков. 

Він наголосив, що відповідно до розпорядження Президента України від 18 січня 2021 року «Про деякі питання, пов’язані з реорганізацією районних державних адміністрацій», голови ОДА мають повідомити очільників райдержадміністрацій, які припиняються, про майбутнє вивільнення й подальше звільнення з посади відповідно до пункту 6 частини другої статті 9 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

Учасники засідання розповіли, що дані про реорганізаційні комісії внесені держреєстраторами до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОПів та громадських формувань. У РДА, розташованих у центрах новоутворених районів, працівники повідомлені про зміну істотних умов праці. Порушили й питання щодо передачі майна матеріального резерву, трансформації ЦНАПів, які функціонують при РДА. 

“Це лише перший ґрунтовний етап із реорганізації райдержадміністрацій. Доти ми вели мову по реорганізації структурних підрозділів. Ця робота має рухатися паралельно, її з контролю ніхто не знімає, – сказав Євген Греков. – Озвучені питання на нараді будуть надані для опрацювання департаментам та управлінням облдержадміністрації. Відповіді максимально швидко розмістимо в створеному чаті, крім того, до фахівців структурних підрозділів ОДА можна звертатися телефоном”. 

Заступник голови облдержадміністрації Богдан Бабіч додав, що до кінця 2021 року в адміністративних центрах чотирьох новоутворених районів мають працювати ЦНАПи. І в Миргороді, Полтаві, Кременчуці й Лубнах вони функціонують. До кінця 2022-го центри надання адмінпослуг повинні функціонувати в кожній територіальній громаді з населенням понад 10 тисяч. До завершення 2023 року такі установи мають розпочати роботу в інших тергромадах.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus Поделиться на fb