Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Приписи і стягнення за порушення карантину: у Чорнухах та Лубнах перевірили магазини

Протягом 18-19 січня фахівці Чорнухинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області разом з представниками поліції було провели комісійні перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання дотримання вимог Постанови №17 Головного санітарного лікаря від 09.05.2020р. та Постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 р.

У ході проведення перевірок на трьох об’єктах виявили порушення: маркування соціального дистанціювання у 1.5 метра потребує поновлення, маркування ємкості для використання засобів індивідуального захисту потребують поновлення).

“Суб’єктам господарювання надано приписи. Виявлені порушення ліквідували негайно під час перевірки”, – зазначають в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Також 19 січня фахівці Лубенського міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області провели позапланові перевірки щодо дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання.

Перевірили 3 заклади торгівлі продовольчими товарами: магазин «М’яско» ФОП Биндас К.С., магазин ФОП Тютюнник В.В. та магазин «АТБ».

Під час перевірок було виявлені наступні порушення: утилізований збір використаних ЗІЗ проводився в окремі контейнери без кришки, на вході відсутня інформація щодо профілактики короно вірусної інфекції COVID-19, у приміщенні магазину допускаються покупці без захисник масок.

За результатами перевірок склали 3 приписи та наклали одне адміністративне стягнення на магазин «АТБ».

фото ГУ Держпродспоживслужби

Система Orphus Поделиться на fb