Ви тут:
Суспільство Україна 

Президент Володимир Зеленський привітав українців з Новим роком

Президент України Володимир Зеленський привітав українців з Новим роком.

«Бути Президентом такого прекрасного народу – це велика гордість. І дуже велика відповідальність. Я буду робити все, щоб і через рік, і в усіх наступних роках у цей самий день і час мені було не соромно дивитись вам в очі», – наголосив Глава держави.

Цікаво, що новорічне привітання Президента побудували у форматі розмови з дітьми. Так Володимир Зеленський зрозумілою для дітей мовою згадав події, що відбувалися в Україні у 2020-му році. Зокрема, глава держави зазначив, що у 2020-му році були сльози від болю і сльози від гордості.

«Було те, за що нам соромно, і те, чим ми пишаємось. Те, що хочеться забути. І те, чого ніколи не забудемо. І були ті, з ким ми стали ще більшими друзями. Ті, з ким стали стратегічними партнерами. Ті, з ким нас намагалися посварити, але не вдалося. Ті, хто підтримував Україну завжди і продовжує це робити», – сказав Володимир  Зеленський.

А, звертаючись до мешканців окупованих Криму і Донбасу, Президент висловив сподівання, що найближчим часом ці регіони будуть звільнені. Також  Глава держави нагадав, що в 2021 році Україна відзначатиме 30-річчя Незалежності.

“Ми – великий народ. І бути Президентом такого прекрасного народу – це велика гордість. Але і дуже велика відповідальність”, – зазначив Зеленський.

Він наголосив: 2020 був важкий рік… 2021 буде кращим!

“Я щиро вітаю всіх українців із Новим роком! Нехай усі будуть здоровими. Нехай усі будуть щасливими”, – резюмував Президент. 

Система Orphus Поделиться на fb