Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Презентували проєкт бюджету Полтавської громади на 2021 рік

26 січня у Полтавській міській раді відбулося попереднє обговорення бюджету на 2021 рік. Нагадаємо, до Полтавської об’єднаної територіальної громади було приєднано 10 сільських рад.

Про це йдеться на сайті міської ради.

“Загальний обсяг місцевого бюджету на 2021 рік розрахований в сумі 3 млрд 418 млн 887 тис. До місцевого бюджету Полтави, який складає 3 млрд 259 млн 38 тис. грн, очікується приєднання бюджету громад, який становить 159 млн грн. Основна стаття доходів у бюджет – податок на доходи фізичних осіб”, – повідомила ерший заступник начальника бюджетно-фінансового управління Тетяна Кустолян.

На розгляд депутатам представили проєкт бюджету Управління освіти і науки. Він складає 1 млрд 398 млн 5 тис. грн.

Виконуючий обов’язки директора Департаменту охорони здоров’я і соціального розвитку Сергій Котов представив проєкт бюджету, який фінансується з двох джерел: місцевий бюджет і кошти Національної служби здоров’я України. Загальний обсяг галузі складає 891 млн 363 тис. грн, з яких у проєкті бюджету Полтавської міської територіальної громади передбачено 274 млн 397 тис. грн.

Начальник управління соціального розвитку Департаменту охорони здоров’я і соціального розвитку Наталія Бондаренко презентувала проєкт рішення про затвердження програми соціального забезпечення та соціального захисту «Турбота» на 2021 рік. Згідно неї, загальні видатки на програму «Турбота» становлять 53 млн грн 881 тис. грн.

Бюджет Управління капітального будівництва на 2021 рік складе 83 млн 322 тис грн. Управління виступить замовником 39 об’єктів будівництва. В тому числі на реставрація пам’ятки архітектури національного значення Будинку Дворянського зібрання закладено 1,5 млн грн. Це кошти на проведення експертизи і проєктування.

Начальник Управління житлово-комунального господарства Сергій Сінельнік представив бюджетну програму на 2021 рік. Загальний бюджет складає 508 млн грн, з них 168 млн грн – це фінансова підтримка КП «Полтаваелектроавтотранс».

Загальний бюджет Департаменту культури складає 317 млн грн.

“Дуже радий, що ми нарешті зібралися, заслухали доповідачів, обговорили доходи і, головне, видатки. Кожен депутат мав право вносити свої пропозиції і зауваження. Необхідно збирати сесію, затверджувати бюджет і працювати в населених пунктах, які до нас приєдналися”, – зазначив голова Полтавської територіальної громади Олександр Мамай.

Депутати внесли свої пропозиції та домовилися про повторний розгляд бюджету громади 27 січня.

 

Фото: Полтавська міська рада

Система Orphus Поделиться на fb