Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Позачергова сесія Полтавської облради відбудеться 14 січня: розпорядження

Пленарне засідання третьої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання відбудеться 14 січня 2021 року в приміщенні обласної ради за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45. Початок засідання о 14:00.

На сайті Полтавської обласної ради оприлюднили відповідне розпорядження з переліком питань порядку денного.

4

Як повідомляли раніше “Новини Полтавщини”, 12 січня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький з народним депутатом Олегом Кулінічем та міськими головами Миргорода, Гадяча та Лубен зустрілились з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем та керівником НКРЕКП Валерієм Тарасюком щодо ситуації із підвищеними тарифами на комунальні послуги. За підсумками зустрічі Олександр Біленький ініціював позачергову сесію Полтавської обласної ради.через ситуацію із тарифами на комунальні послуги. Раніше голова Полтавської обласної ради зазначав, що одним зі способів вирішення цієї проблеми є введення мораторію на підвищення тарифів під час пандемії.

Нагадаємо, з початку року Полтавщиною прокотилась хвиля протестів. 9 січня  полтавці мітингували під будівлями ОДА та міськради. 8 та 10 січня на Полтавщині перекривали дорогу Київ-Харків у Полтаві та Чутівському районі.  11 січня біля будівлі Полтавської ОДА кількасот людей вийшли на мітинг проти підвищення ціни на транспортування газу та комунальні послуги. 12 січня мітингували і в Миргороді.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов зазначив, що облдержадміністрація підготувала низку пропозицій щодо тарифі на газ.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький повідомляв, що обласна рада проти підвищення тарифів. На сесії у грудні депутати проголосували за звернення до Кабінету Міністрів з вимогою вжити необхідні заходи щодо недопущення підвищення тарифів на тепло та електроенергію. А також звернулись до НКРЕКП з вимогою роз’яснити обґрунтованість розрахунків у платіжних документах за транспортування газу.

Президент України Володимир Зеленський доручив Уряду терміново розв’язати питання з тарифами на газ для населення.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль представив два підходи для зниження ціни на газ.

Система Orphus