Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Потужностей центру лабораторних досліджень вистачає, щоб кременчужани отримували результати ПЛР обстежень день у день, – міська рада

На сьогоднішні центр лабораторних досліджень, який працює при Кременчуцькому пологовому будинку, може проводити 420 ПЛР досліджень за одну зміну. Вцілому, потужностей комунального центру лабораторних досліджень вистачає, щоб кременчужани отримували результати обстежень день у день.

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Кременчука Максим Середа. За його словами, протягом доби лаборанти центру можуть провести 600 таких обстежень, якщо виникатиме така необхідність. Головний медик міста також зазначив, що наразі заклади охорони здоров’я Кременчука забезпечені експрес тестами на антигени до COVID-19. Точність цих тестів становить 95-97%, що підтверджується ПЛР тестами.

Про це йдеться на сайті Кременчуцької міськради.

Нещодавно для комунального центру лабораторних досліджень Кременчука придбалто додатковий ампліфікатор. Вартість такого обладнання – приблизно 820 тисяч гривень. Ампліфікатор придбали за рахунок цільової субвенції. Це додаткове обладнання дозволить охопити ПЛР-тестуванням більшу кількість населення міста та скоротити терміни отримання результатів досліджень.

Нагадаємо, поява даної лабораторії в місті навесні 2020 року розширила доступ містян до діагностичного обстеження на наявність коронавірусу в організмі. Завдяки відкритій лабораторії кременчужанам, які проходять ПЛР обстеження, не доводиться довго чекати результатів. Кошти на створення діагностично-лабораторного центру спрямовувалися як із міського бюджету, так і за рахунок спонсорів.

фото Кременчуцька міськрада

Система Orphus Поделиться на fb