Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Послуги служби зайнятості Полтавщини отримали 3,8 тисячі безробітних осіб з інвалідністю

У 2020 році послуги служби зайнятості Полтавської області отримали 3,8 тисячі безробітних осіб з інвалідністю. 729 громадян цієї категорії працевлаштували в минулому році за допомогою служби зайнятості.

Про це повідомляють на сайті Полтавської обласної служби зайнятості.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру протягом року залучалися 188 осіб з інвалідністю.

Професійне навчання за направленням служби зайнятості у січні-грудні 2020 року пройшли 167 людей з особливими потребами.

Важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю є профорієнтація. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії та професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей людини.

У 2020 році 2,9 тисячі безробітних осіб з інвалідністю отримали загалом близько 7,9 тисячі різноманітних профорієнтаційних послуг. Зокрема, 4,7 тисячі профінформаційних і понад 3 тисячі – профконсультаційних послуг (із них більше 600 – із застосуванням психологічної діагностики). Надано 27 послуг з профвідбору.

Станом на 1 січня 2021 року на обліку в обласній службі зайнятості перебували 1,6 тисячі осіб з інвалідністю. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані клієнти служби зайнятості такої категорії (за інформацією роботодавців), становила 279 одиниць.

фото ілюстраційне

Система Orphus Поделиться на fb