Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Попередження поширення COVID-19: у Нових Санжарах Держпродспоживслужба та поліція провели рейди

Працівниками Новосанжарського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області провели позапланову перевірку щодо дотримання карантинних вимог у продовольчому магазині «Пивовар», що у смт Нові Санжари.

Про це повідомляє сайт ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області.

У ході перевірки виявили такі порушення: пошкоджені та потребують поновлення розміщені на вході до закладу торгівлі інформаційні матеріали щодо встановлених обмежень та умов обслуговування в закладі та розмітка соціального дистанціювання на підлозі в торгівельній залі; для збору використаних ЗІЗ встановлений окремий маркований картонний ящик (без кришки, без одноразового поліетиленового пакету). Для усунення порушень надали припис.

Також фахівці Держпродспоживслужби перевірили новосанжарський продовольчий магазин «М’ясний дворик» та виявили порушення: потребує поновлення розмітка соціального дистанціювання на підлозі в торгівельній залі та не представлений журнал поточних прибирань та дезінфекції поверхонь та приміщення. Власнику магазину надали припис.

Крім цього, разом з представниками Національної поліції працівники Держпродспоживслужби провели комісійні перевірки на предмет дотримання відповідних протиепідемічних вимог в 3 продовольчих магазинах та 2 закладах торгівлі непродовольчими товарами. Під час перевірок вони проводили роз’яснювальну роботу з персоналом та покупцями.

фото Держпродспоживслужби

Система Orphus Поделиться на fb