Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Помер колишній начальник ГУ МНС України у Полтавській області Микола Горбенко

Вчора, 24 січня 2021 року у віці 67 років помер колишній начальник ГУ МНС України у Полтавській області Микола Горбенко.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, зазначивши: “Гірка звістка про передчасну непоправну втрату сколихнула колектив Головного управління ДСНС України у Полтавській області”.

Микола Олексійович народився 18 травня 1953 року у селі Піски Лохвицького району Полтавської області. Закінчив Харківське пожежно-технічне училище де навчався за спеціальністю «протипожежна техніка та безпека». Потім здобував освіту у Київській вищій школі МВС СРСР. Багато років свого життя він присвятив порятунку людей. Свій трудовий шлях розпочав у серпні 1973 року на посаді інспектора відділення держпожнагляду відділу внутрішніх справ Кременчуцького міськвиконкому УВС Полтавського облвиконкому. Рухаючись кар’єрними щаблями вже з 1999 по 2005 роки очолював ГУ МНС України у Полтавській області. За цей період він фахово й вміло керував усіма найбільшими рятувальними операціями на території регіону. З 2002 року був депутатом Полтавської обласної ради, постійно підтримував ділові стосунки з керівництвом обласної Ради, обласної Державної адміністрації, органами місцевого самоврядування та керівниками підприємств області.

У 2004 році Указом Президента України Миколі Олексійовичу було присвоєно спеціальне звання «генерал-майор служби цивільного захисту».

У 2005 році став заступником Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

За сумлінну багаторічну працю був нагороджений Медаллю за бездоганну службу І – ІІІ ступеня, нагрудним знаком «За відзнаку в службі» І ступеня та ІІ ступеня, відзнакою МВС України «Хрест Слави», Почесною відзнакою МНС України.

Людина живе доти, поки її пам’ятають. Світлий, добрий спомин про Миколу Олексійовича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із ним.
Щирі співчуття рідним та близьким покійного. Сумуємо та розділяємо біль втрати разом з вами.

Система Orphus Поделиться на fb