Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавців закликають дотримуватися правил безпеки у побуті під час опалювального сезону

У 2020 році в житловому секторі країни сталося понад 30 тисяч пожеж. З приходом зими кількість займань у побуті стрімко зростає, адже громадяни обігрівають свої оселі електроприладами, камінами, печами, при цьому, часто не дотримуються правил пожежної безпеки.

Щоб запобігти трагічним подіям та загибелі людей на пожежах, рятувальники, напередодні святкових вихідних, здійснювали активну профілактичну роботу в приватному секторі на території всієї країни, повідомляють у ДСНС.

“Аби уникнути трагедії, спричиненої пожежею в оселі, будьте вкрай обережними, дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, а саме: не паліть у ліжку; слідкуйте за станом та справністю електромережі; у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо; не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками; намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності; використовуйте пічне опалення та прилади для обігріву, дотримуючись правил пожежної безпеки. При виникненні пожежі чи надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером «101»!”, – йдеться у зверненні рятувальників.

На Полтавщині 30 грудня рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян в селищі Козельщина. Під час спілкування з населенням, співробітники Служби порятунку розповідали про причини та наслідки пожеж в житловому секторі, які виникали в селищі та районі.

Також, рятувальники роз’яснювали основні правила пожежної безпеки у побуті, надавали рекомендації з безпечної життєдіяльності та нагадували як діяти у разі виникнення пожежі в будинку. Для того, щоб люди пам’ятали та дотримувалися цих правил, рятувальники вручали їм тематичні листівки.

Система Orphus Поделиться на fb