Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавців просять повідомляти про розміщення та діяльність будинків для людей похилого вікулюдей

У зв’язку з трагічними подіями, що сталися у Харкові 21 січня, полтавців просять повідомляти про розміщення та діяльність будинків для літніх людей.

Про це йдеться на сайті міської ради.

Повідомити про розміщення та діяльність таких закладів на території Полтавської громади можна за телефонами: 15-80; 56-48-38; 56-29-71; 066-286-58-87; 067-158-15-80.

Читайте також: На Полтавщині виявили чотири приватних заклади для літніх людей

“Під час позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій провели профілактичну роботу по дотриманню правил пожежної безпеки. Усім причетним службам було надано доручення щодо проведення відповідної діяльності з виявлення закладів, у яких надаються послуги по догляду за літніми людьми, реабілітації алко- та наркозалежних, адаптації для бездомних осіб, розміщення та надання готельних послуг, що функціонують на території міста. А також здійснити перевірку з дотримання ними вимог чинного законодавства України”, – йдеться у повіджомленні.

Нагадаємо, 21 січня, близько 15 години, у Харкові виникла пожежа у двоповерховому житловому будинку, переобладнаному під будинок для літніх людей. Внаслідок пожежі загинули 16 людей.

Система Orphus Поделиться на fb