Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавців попереджають про небезпеку падіння бурульок

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Полтавської міської ради попереджає про небезпеку бурульок.

Різкий перепад температур та нагромадження снігового покриву сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд (особливо будинків з похилим дахом), виступаючих архітектурних частинах будинків, великих деревах та інших місцях, де вони можуть утворитися, повідомляють у міській раді.

Щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти:

– проходячи повз будинок або біля високих дерев, необхідно переконатися у відсутності загрози падіння льодових наростів;

– не ходити вздовж будівель, а також під балконами;

– не слід заходити за межі встановлених огорож, звертати увагу на інформаційні покажчики;

– батькам і вчителям потрібно розповісти дітям про всю небезпеку падіння крижаної загрози;

– власникам автотранспорту, не слід паркувати свої машини у місцях можливого падіння снігових мас та бурульок.

“З метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій (небезпечних подій), загрози життю та здоров’ю громадян, окремо звертаємось до власників та користувачів будівель та споруд, організацій, обслуговуючих житловий фонд, завчасно убезпечити населення, огородити можливі місця падіння бурульок, снігових мас, тощо. А також розмістити інформаційні покажчики про небезпеку. Вживати невідкладні заходи по зняттю, прибиранню бурульок та снігових мас з покрівель дахів будівель, споруд та інших елементів конструкцій, де існує загроза травмування громадян, забезпечити при цьому безпечні обхідні маршрути пересування”, – йдеться у зверненні Департаменту.

Система Orphus Поделиться на fb