Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Полтавщина отримала понад 64 тисячі експрес-тестів для визначення COVID-19

Полтавщина централізовано отримала за рахунок державного бюджету України 64 400 експрес-тестів для визначення COVID-19 на загальну суму понад 10 мільйонів гривень.

Про це повідомив перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін у фейсбуці.

Експрес-тести розподілили між закладами первинної та вторинної ланки – у поліклініках і центах ПМСД. 

“Полтавщина централізовано отримала за рахунок державного бюджету України експрес-тести для визначення COVID-19 – 64 400 одиниць на загальну суму понад 10 мільйонів гривень. Їх розподілили між закладами первинної та вторинної ланки для швидкісного тестування полтавців у поліклініках і центах ПМСД. Практика показала, що ці тести більш точні і майже 100-відсотково збігаються з результатами ПЛР досліджень, що дає змогу правильно поставити діагноз і розпочати своєчасне лікування”, – написав Дмитро Лунін.

У 28 закладах охорони здоров’я, визначених для допомоги хворим та особам із підозрою на COVID-19, загальна кількість ліжок – 2245. За словами першого заступника голови ОДА, 1840 місць уже забезпечені киснем.

“Наразі процент заповненості цих лікарень зменшився до 24,72%, у деяких cтаціонарах немає жодного пацієнта з коронавірусом. Але це не значить, що відділення будуть закриватися, вони й надалі працюють і оснащуються. Нині чекаємо поставку 216 кисневих балонів чеського виробництва для 11 установ”, – додав він.

Також Дмитро Лунін зазначив, що нині полтавські лабораторії не завантажені. Левову частку аналізів взяла на себе вірусологічна лабораторія на базі Центру профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД. Її потужність – до 1200 досліджень ПЛР на добу.

Нагадаємо, 216 кисневих балонів чеського виробництва отримає Полтавщина вже цього тижня

Фото: фейсбук

< blockquote cite = “https://www.facebook.com/Dmytro.Lunin/posts/4283147148394720” class = “fb-xfbml-parse-ignore” >
Перейти до вмісту