Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавщина має найбільше досвіду з організації медичної реформи, – т.в.о. голови НСЗУ Андрій Віленський

До Полтави з робочим візитом прибули тимчасово виконуючий обов’язки голови НСЗУ Андрій Віленський та директор Північного міжрегіонального департаменту Вікторія Мілютіна. Вони зустрілися з головою Полтавської облдержадміністрації Олегом Синєгубовим, щоб обговорити результати пілотного проєкту програми медичних гарантій, що впроваджувався в регіоні.

Про це повідомили на сайті Полтавської ОДА.

«До 1 квітня заклади охорони здоров’я фінансуються за принципом минулого року, але вже нині ми подаємо пропозиції до МОЗ, щоб внести деякі зміни. Тому важливо врахувати, як спрацювала галузь, щоб усе прорахувати при підготовці медичних гарантій на 2021 рік, – сказав Андрій Віленський. – Полтавська область має найбільше досвіду з організації медичної реформи, тому хочемо почути ваші думки, щоб уникнути проблем та «підводних каменів», щоб у майбутньому лікарні працювали ефективно».

Очільник Полтавщини Олег Синєгубов зауважив, що пілотний проєкт пройшов у області успішно.

«Ми підтримуємо реформу галузі та форму роботи з НСЗУ. Адже це гарна модель ефективного функціонування та фінансування закладів охорони здоров’я, – говорить Олег Синєгубов».

НСЗУ провела точковий аудит виконання пілотного проєкту, зокрема роботи Полтавської обласної лікарні імені М.В. Скліфосовського. У Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА детально розглянули його результати.

Також на зустрічі обговорили питання фінансування лікарень, що визначені для лікування хворих із COVID-19; доступність лікарень для маломобільних груп та стратегію розвитку закладів охорони здоров’я.

Директор Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторія Мілютіна розповіла, що протягом року службою будуть проведені навчання для голів і працівників територіальних громад. Адже через реформу децентралізації більшість районних лікарень перейшли у власність громад.

фото Полтавська ОДА

Система Orphus Поделиться на fb