Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Полтавський виш святкуватиме свій столітній ювілей у жовтні

Вищий навчальний заклад Полтави – Українська медична стоматологічна академія – у 2021 році відзначатиме столітній ювілей на державному рівні.

Як повідомили у виші, святкування відбудеться 7 жовтня.

Нагадаємо, у 2020 році Кабмін схвалив рішення про реорганізацію Української медичної стоматологічної академії шляхом її приєднання до Полтавського державного медичного університету.

30 вересня 1921 року колегія Укрголовпрофосу прийняла рішення про створення одонтологічного факультету у складі Харківської медичної академії. 8 листопада 1921 року на засіданні малої колегії Укрголовпрофосу було прийняте рішення про перетворення Харківської медичної академії у медичний інститут із двома факультетами: медичним та одонтологічним. 

Права одонтологічного факультету успадкував із 1931 року Харківський стоматологічний інститут, з 1967 року – Полтавський медичний стоматологічний інститут, а з 1994-го – Українська медична стоматологічна академія, повідомляється на сайті навчального закладу.

У 2020 році в Полтаві ювілеї відзначали два вищі навчальні заклади: 90-річчя “Полтавської політехніки “Національного університету імені Юрія Кондратюка” та 100-річчя Полтавської державної аграрної академії. 

Система Orphus Поделиться на fb