Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Полтавські виші на час локдауну переходять на дистанційний режим роботи

На час локдауну, який в Україні впроваджується з 8 по 24 січня, полтавські вищі навчальні заклади переходять на дистанційний режим роботи.

Таке рішення вже оприлюднили в Українській медичній стоматологічній академії та Полтавському університеті економіки і торгівлі.

З 11 по 25 січня в УМСА заборонено перебувати в приміщеннях навчального закладу та на клінічних базах усіх категорій здобувачів вищої освіти, слухачів підготовчого відділення для громадян України, слухачів навчально-наукового центру підготовки іноземних громадян за виключенням залучених на волонтерських засадах до надання медичної допомоги з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Також в академії забороняється в цей термін проведення масових, культурно-мистецьких та спортивних заходів серед здобувачів вищої освіти і співробітників.

 

У Полтавському університеті економіки і торгівлі працівники усіх структурних підрозділів переходять на дистанційну роботу на дому з 11 по 24 січня. Звичайний режим роботи відновлюється з 25 січня.

Система Orphus Поделиться на fb