Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавська обласна рада проти підвищення тарифів, – Олександр Біленький 

“1 січня в Україні вкотре відбулося підвищення тарифів на газ та електроенергію. В нинішніх умовах крок, як на мене, досить сумнівний. Тому бурхлива суспільна реакція на нього є цілком логічною та передбачуваною”.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

“На жаль, вкотре не обійшлося без політичних спекуляцій. Попри те, що безпосередню відповідальність за прийняті рішення несуть Кабінет Міністрів та НКРЕП, деякі “гарячі голови” намагаються перекласти провину на… Полтавську обласну раду!

У зв’язку з цим як голова Полтавської обласної ради вважаю за необхідне заявити наступне:

1. Позиція Полтавської обласної ради лишається чіткою і послідовною: ми категорично проти підвищення тарифів на газ та електроенергію для населення. Особливо у період, коли через епідемію коронавірусу та падіння економіки десятки тисяч полтавців опинилися на межі виживання.

Глибоко переконаний: у скрутні часи держава має захищати своїх громадян, а не бити їм у спину. Тому будь-які рішення уряду та НКРЕП, що збільшують фінансовий тягар для населення, є несправедливими, невчасними і мають бути негайно переглянуті.

2. На сесії 29 грудня Полтавська обласна рада вже прийняла звернення до Кабінету Міністрів з вимогою вжити необхідні заходи щодо недопущення підвищення тарифів на тепло та електроенергію.

Також депутати звернулися до НКРЕП з вимогою:

– роз’яснити обґрунтованість розрахунків у платіжних документах за транспортування газу;

– назвати причини та підстави розрахунку плати за транспортування газу на основі обсягів споживання газу протягом попереднього газового року;

– а також вжити заходів щодо звільнення від плати за транспортування газу споживачам, що проживають в 10-км зоні від безпосереднього місця видобутку природного газу.

З огляду на це, заяви окремих колег-депутатів про необхідність негайного скликання позачергової сесії, прийняття все нових і нових звернень видається дещо спекулятивними.

Можливо, 29 грудня дехто з них просто не досидів до кінця пленарного засідання і не ознайомився з усіма прийнятими рішеннями?

“Разом з тим, головна вимога – недопущення підвищення тарифів, – депутатами вже озвучена! Тому завдання обласної ради наразі полягає не у продукуванні численних однотипних звернень, а у відстоюванні вже визначеної позиції. І в цьому, шановні колеги, сподіваюся на ваше розуміння та підтримку”, – йдеться у повідомленні.

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ!

1 січня в Україні вкотре відбулося підвищення тарифів на газ та…

Опубліковано Олександром Біленьким Неділя, 10 січня 2021 р.

Система Orphus