Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавець разом з жителями Чернігова незаконно виготовляли алкогольні напої, які маркували відомими брендами

Працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Полтавській області спільно з працівниками Управління Служби безпеки України в Чернігівській області під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури викрили групу осіб, які налагодили незаконне виробництво лікеро-горілчаних напоїв та їх розповсюдження на всій території України.

Зокрема, у листопаді 2020 року податковою міліцією Полтавщини викрито мешканця м. Полтави, який здійснював незаконне виготовлення алкогольних напоїв, шляхом змішування спирту з водою, та розповсюджував через торговельні точки обласного центру, повідомили у секторі адміністративного  забезпечення ГУ ДФС  у Полтавській області.

Під час подальших слідчо-оперативних дій встановлено, що сировину (спирт) для виготовлення фальсифікату вказана особа замовляла на території Чернігівської області.

Проведеними заходами встановлено групу осіб – мешканців м. Чернігова, які налагодили незаконне придбання і розповсюдження спирту, а також виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

Під час проведених обшуків встановлених місць незаконного виготовлення і зберігання підакцизної продукції у м. Чернігові вилучено понад 8 тис. літрів спирту та алкогольних напоїв кустарного виробництва, маркованих символікою відомих брендів «Finlandia», «Jack Daniels», «Absolut», «Chivаs Regal», «Courvoisier», «Hennessy», «Jameson», «Kvint», «Sauza», «Jack Daniels», «Bacardi», а також обладнання і порожня тара для виготовлення лікеро-горілчаної продукції. Загальна вартість вилученої підакцизної продукції становить понад 2,1 млн гривень.

Слідчі дії тривають.

Система Orphus Поделиться на fb