Ви тут:
PROвсе Суспільство 

“Поклянись. Поцілуй. Обійми”: гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ презентував нову пісню та кліп

Український гурт “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ” 14 січня презентував пісню “Поклянись. Поцілуй. Обійми” та кліп. Такий подарунок шанувальникам команда вирішила зробити на честь 22-річчя колективу.

Про це повідомили на сторінці гурту у фейсбуці.

“Сьогодні, у свій день народження, ми даруємо вам нову роботу, що має назву “Поклянись. Поцілуй. Обійми”, адже саме ви є невід’ємною частиною БЕZ ОБМЕЖЕНЬ і всі ці роки були поряд”, – йдеться у повідомленні.

Ця пісня – про спектр емоцій, які проживають люди протягом всього свого подружнього життя.

Головними героями відеороботи на нову пісню стали танцюристи Яна Цибульська (яка була партнеркою Сергія Танчинця на проекті «Танці з зірками») та її чоловік – Дмитро Жук.  Подружня пара станцювала танець, у якому ніби прожила різні емоції: любов, спокій, ненависть, радість, розчарування.

Також у відео знімається і фронтмен гурту – Сергій Танчинець.

У кліпі – історія, що відбувається між двома закоханими людьми, яку проживає абсолютно кожна пара. Виникла ідея зняти саме танець, адже Сергій Танчинець довгий час був у проекті “Танці з зірками” і присвятив цьому частину життя. Ці всі емоції, які описані у новій пісні, танцюристам дуже вдало вийшло передати за допомогою танцю у відео.

Режисером відеороботи став Влад Разіховський.

Система Orphus Поделиться на fb