Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Після локдауну учні випускних класів зможуть повернутись до очної або змішаної форм навчання, – Шкарлет

Після завершення посилених карантинних обмежень учні 9 та 11 класів повернуться до змішаної форми навчання.

А в тих регіонах, де епідситуація з COVID-19 буде контрольованою, можливо, навіть і за парти. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

“Спілкуючись з учителями, я повсякчас чую про їхні перестороги з приводу відсутності очного спілкування з учнями. Не менше хвилюються батьки та самі школярі, яким протягом поточного навчального року довелося готуватися до ЗНО та ДПА переважно в дистанційній формі. Після завершення посилених карантинних заходів, за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації, учні випускних класів повернуться до змішаної форми навчання. В областях, де показники захворюваності на СOVID-19 будуть контрольованими, порушуватиму питання про повернення школярів 9-х та 11-х класів за парти”, – написав Шкарлет.

Нагадаємо, в Україні з 8 по 24 січня тривають посилені карантинні обмеження – локдаун. Відповідно до них, заборонено у цей час відвідувати заклади освіти, крім дитячих садочків. Тому після зимових канікул учні продовжили навчання у дистанційному форматі. Раніше Сергій Шкарлет повідомлялв, що після завершення локдауну, до повноформатного навчання зможуть повернутись учні молодших класів.

Перейти до вмісту