Ви тут:

Переваги та недоліки металопластикових вікон

Якісні світлопрозорі конструкції довгі роки захищають приміщення від палючого сонця, холоду і вітру, забезпечують оптимальну вологість в кімнаті, виконують захисну та інші функції. Важливо знати, як правильно вибрати пластикові вікна в квартиру, щоб розуміти, які саме характеристики вам потрібні, а за які платити недоцільно.

Viknaroff виготовляє якісні вікна за доступними цінами.

Переваги та недоліки пластикових вікон

У порівнянні з конструкціями старого зразка в дерев’яних рамах ПВХ-вікна виграють у всьому:

  • довговічності;

  • естетиці;

  • герметичності;

  • зручність експлуатації;

  • параметрах теплозахисту і звукоізоляції;

  • відсутності необхідності в догляді і утепленні.

 Сучасні дерев’яні вікна оснащуються довговічними «теплими» склопакетами, естетично виглядають, але мають пару істотних недоліків: висока ціна і необхідність в оновленні покриття.

Чому пластикові вікна краще

Герметична конструкція запобігає тепловтрати, що особливо актуально в будинках з недостатньою потужністю системи опалення та квартир, в яких опалювальні прилади обладнані лічильниками і регуляторами температури.

Закриті ПВХ-вікна зовсім не пропускають вуличний шум. Спокійно спати вийде навіть у квартирах, що виходять на великі магістралі або жваві вулиці.

Стулки вікон з ПВХ можуть бути відкидними і поворотними, відкриватися відразу в декількох площинах, часто оснащуються так званим «режимом провітрювання».

Дерев’яні рами потребують періодичного оновлення лакофарбового покриття, догляд за ПВХ-вікнами не потрібно. А ще пластикові вікна простіше мити, ніж дерев’яні.

Недоліки і питання екологічності

Рами пластикових вікон мають один вагомий недолік – неремонтоздатність. На пластиці можна усунути подряпини, потертості та інші ушкодження поверхні. Однак пластик набагато твердіше дерева, і подряпати його під час експлуатації складніше.

Багато противників ПВХ-вікон стверджують, що дерево для світлопрозорих конструкцій краще, так як воно «дихає». Швидше за все, ці люди не знають про існування пластикових вікон, які пропускають повітря при закритих стулках, що забезпечують нормальний мікроклімат в приміщенні без протягів, промерзання і утворення конденсату.

Пластик складно назвати екологічним матеріалом, проте сучасні виробники постаралися зробити його максимально безпечним для людини. При його виготовленні сьогодні не використовуються компоненти, що шкодять здоров’ю.

Дерев’яні рами, як альтернативний варіант, також не можна назвати зразком екологічності. При їх виробництві використовують клеї, просочення, лаки і фарби, часто з сумнівним складом.

Система Orphus Поделиться на fb