Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Оксфордський університет оцифрував і виклав онлайн світову літературну класику

Oxford University Press, кафедра Оксфордського університету, анонсувала новий цифровий ресурс — Oxford World’s Classics.

Це — платформа, на якій викладені повністю оцифровані 300 класичних літературних творів. Від драм та есеїв 18-го століття до вікторіанських романів кінця 19-го століття, пише Читомо.

Електронні видання укомплектовані сучасними додатковими матеріалами з повними примітками та коментарями, пояснювальними записками, бібліографіями, ілюстраціями та глосаріями.

За словами розробників, нова онлайн-версія серії розроблена з урахуванням побажань користувачів. Функціонал сайту є простим та інтуїтивним, що дозволяє охопити широке коло читачів з різними цифровими навичками.

“Минулого року ми переконалися у важливості надійних цифрових продуктів на тлі обмежень через пандемію COVID-19”, – пояснює Девід Кларк, керівник академічного підрозділу Oxford University Press.

Раніше колекція класики не була зібрана в одному місці. Сьогодні ж користувачам доступні оригінальні переклади: від Джейн Остін д Федора Достоєвського, Еміля Золя, Льва Толстого, Чарльза Дарвіна та інших.

Система Orphus Поделиться на fb