Ви тут:
Суспільство 

Оголосили дату початку продажів фітнес-трекерів Xiaomi Mi Band 6

У додатку Zepp (раніше Amazfit) виявилася інформація про прийдешній фітнес-трекер Xiaomi Mi Smart Band 6. Завдяки цьому завчасно вдалося дізнатися про поліпшення і оновлення, які отримала новинка в порівнянні з нинішньою моделлю Band 5.

Як повідомляє ITC.ua, на ринок надійде дві версії: одна для Китаю (XMSH16HM з NFC) і одна для міжнародного ринку (XMSH15HM, ймовірно, без NFC). Фітнес-трекер Xiaomi Mi Smart Band 6 отримає вбудований приймач GPS. Він буде надавати точні дані про швидкість і відстані, які фіксуються під час тренувань. Однак для навігації його використовувати не вийде з-за занадто маленького дисплея трекера. Для більш швидкого визначення місця розташування, додаток на смартфоні відправить на фітнес-трекер дані A-GPS.

Модель нового покоління буде оснащена сенсором для визначення показника SpO2 (насичення крові киснем). Також повідомляється про додавання 19 нових видів занять фізичною активністю, включаючи катання на ковзанах в приміщенні, гімнастику, пілатес, танці, крикет, боулінг, кікбоксинг та ін. Щоб допомогти з концентрацією і зосередженням, додана функція Pomodoro Technique – це метод управління часом з використанням таймера. Повідомлення додатків будуть заблоковані протягом 25 хвилин, а потім трекер за допомогою вібрації нагадає про необхідність зробити 25-хвилинну перерву.

За допомогою Xiaomi Mi Smart Band 6 користувачі зможуть переглядати інформацію про сон. Зараз це можна робити лише за допомогою програми. Це може вказувати на використання більшого дисплея, і є деякі ознаки того, що дисплей буде мати більш високу роздільну здатність.

Система Orphus Поделиться на fb