Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Офіс Генпрокурора відкрив справу проти заступника командувача Чорноморського флоту РФ

Прокурорами Офісу Генпрокурора розпочато кримінальне провадження стосовно заступника командувача Чорноморського флоту Військово-Морського Флоту Збройних Сил РФ за фактом підбурювання до вчинення державної зради (ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 111 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора.

За даними слідства, високопосадовець ЗС РФ у березні 2014 року умисно, для заподіяння шкоди обороноздатності та державній безпеці України, а також зміни меж території нашої держави, схиляв військовослужбовців Збройних Сил України до вчинення державної зради.

Погрожуючи застосуванням військовослужбовцями Збройних Сил країни-окупанта фізичного насильства та зброї, він змушував декілька десятків українських військовослужбовців перейти на бік ворога в період збройного конфлікту.

“Встановили додаткові факти вчинення злочинів високопосадовцями Збройних Сил РФ, які, зокрема, призвели до окупації території Автономної Республіки Крим і Севастополя та інших тяжких наслідків, прокурори Департаменту нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора”, – йдеться у повідомленні.

Довідково: максимальна санкція за вчинення вказаного особливо тяжкого злочину проти основ національної безпеки України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Фото: “Українська правда”. 

Система Orphus