Ви тут:
Спорт Суспільство 

Одну з найвідоміших українських тенісисток звинуватили у вживанні допінгу

В аналізах української тенісистки Даяни Ястремської було виявлено заборонену речовину.

Про це повідомляє ITF.

20-річна українська тенісистка Даяна Ястремська тимчасово відсторонена від участі в змаганнях до винесення рішення по пред’явленому їй звинуваченням у використанні допінгу.

24-го листопада 2020 го року Ястремська здала поза змаганнями тест, який був відправлений у лабораторію, акредитовану ВАДА в Монреалі. Було виявлено, що в ньому міститься метаболіт местеролона. Местеролон входить в список заборон ВАДА 2020 го року (анаболічні агенти).

22-го грудня 2020 го року Ястремський було пред’явлено звинувачення в порушенні антидопінгових правил, а саме наявність забороненої речовини в пробі гравця. З 7-го січня 2021-го року Ястремська тимчасово відсторонена від змагань. Українська тенісистка може звернутися до Голови Незалежної Трибуналу, скликаного для слухання її справи, щоб оскаржити тимчасове відсторонення, але вона не скористалася цим правом.

На поточний момент Ястремська займає 29-е місце в рейтингу WTA, маючи в активі 1925 очок.

Ястремська заявила, що вона «вражена і шокована» цією новиною, додавши, що ніколи не приймала заборонені препарати. Спортсменка відзначила, що має намір очистити своє ім’я.

Система Orphus Поделиться на fb