Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Одна книга на місяць – це дуже просто, – Олександ Ткаченко закликає українців читати

Нині в Україні працюють над державною стратегією з промоції читання. 

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко у своєму telegram-каналі повідомив, що Мінкульт разом з Українським інститутом книги прагнуть підвищити кількість читачів і зробити читання регулярним дозвіллям українців.

За словами Ткаченка, саме бібліотеки є відправними пунктами на шляху до промоції читання. 

“Задля подальшого їх розвитку, перш за все, треба змінити ставлення. Повірте, дуже багато бібліотек в Україні – це не про запилені полички і мертву тишу у приміщенні. І є щось особливе у тому, щоб відвідати читальну залу і почитати там, у спокої”, – пише Міністр культури.

Читайте також: Ткаченко закликав українців купувати квитки в кінотеатри

Також важиким кроком є конкурентні видавництва. Їх в Україні чимало: “Наш формат”, “Видавництво Старого лева”, “А-ба-ба-га-ла-ма-га”, “Vivat”, “Клуб сімейного дозвілля”, “Фабула”, “Фоліо”, “Твердиня”, “КМ-Букс”, “Мерідіан Черновіц”, “Апріорі”.

“Для того, щоб вони і далі залишались конкурентними, пропонуючи якісну літературу, – українці мають сформувати звичку читати. Яка, у свою чергу, буде створювати попит”, – повідомив Ткаченко.

Тому Міністр культур радить сформувати звичку – читати одну книгу на місяць.

“Тому не відкладайте! Замовляйте книгу онлайн, або обирайте її у книжковому магазині чи бібліотеці, та читайте. Як мінімум, одна книга на місяць – це дуже просто і усім під силу. Шукайте своїх авторів, свої жанри. Головне почати, далі втягнутися легко”

Система Orphus Поделиться на fb