Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Очільники Полтавщини привітали жителів області з Днем Соборності

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов привітали жителів області з Днем Соборності України, що відзначається 22 січня.

Шановні земляки!

Прийміть вітання з нагоди Дня Соборності України!

Історія української державності завжди була пов’язана з боротьбою за суверенність. Упродовж століть наш народ намагалися знищити, зухвало викорінюючи найменші спроби жити у вільній державі, сповідувати єдині цінності й бути незалежними.

22 січня 1919 року у Києві було проголошено Акт Злуки українських земель, засвідчений Універсалом про об’єднання УНР і ЗУНР в єдину Велику Україну. Дехто вважає, що ця історична подія продемонструвала лише політичний та юридичний аспекти об’єднання земель, однак Акт Злуки став вагомим кроком українців до етнічної й територіальної консолідації та суттєво вплинув на подальшу національно-політичну боротьбу.

Як не прикро це констатувати, нині боротьба триває. Нам, українцям, ще доведеться гартувати силу й волю для відновлення територіальної цілісності.

Тож єднаймося заради спільної мети! Лише згуртовано та цілеспрямовано ми зможемо повернути втрачене, відновити зруйноване й звести нове!

Хай нас об’єднує спільне почуття патріотизму, а серця щоденно наповнюються гордістю за рідну землю!

Слава Україні!

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради 

Шановні полтавці!

Щиро вітаю вас з Днем Соборності України! Це свято нагадує нам, що український народ реалізував свої багатовікові прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, бути вільним і незалежним.

Сьогодні ми з гордістю констатуємо, що наша держава – суверенна, демократична, визнана світовим співтовариством. Упевнений, що в єдності дій і соборності душ ми зможемо і надалі впевнено крокувати до величної мети – економічного й духовного розквіту України!

Доземно вклоняємось тим, хто віддав своє життя за незалежну Україну – від Василя Симоненка до В’ячеслава Чорновола, від Січових стрільців та воїнів УПА  до Героїв Небесної Сотні та полеглих в АТО й ООС військових Збройних Сил України. Вічна пам’ять і слава героям!

Від щирого серця бажаю вам здоров’я, злагоди, сил, натхнення, успіхів, добра і миру! Нехай подальший поступ соборної, вільної, незалежної України позначається новими звершеннями та здобутками!

Олег Синєгубов, голова Полтавської обласної державної адміністрації

 

ФОТО: Galnet.fm

Система Orphus Поделиться на fb