Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Нині розробляють мобільні додатки “Всеукраїнської школи онлайн” для iOS та Android, – МОН

З початку роботи платформи “Всеукраїнська школа онлайн”на ній зареєструвались понад 120 тисяч користувачів, які взаємодіяли з ВШО 15 млн разів.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки України.

“Всеукраїнська школа онлайн” стала якісною допомогою для вчителів, учнів та їхніх батьків під час дистанційного навчання. Платформа вдосконалюється й надалі, кількість відеоуроків збільшуватиметься. Незабаром плануємо запустити функціонал “Кабінет учителя” з можливістю запрошувати учнів до перегляду курсів, відслідковувати їхній навчальний прогрес та створювати власні курси. Також розробляються мобільні додатки для iOS та Adroid для зручнішого користування ВШО зі смартфонів”, – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Так, зі старту роботи онлайн-платформи 11 грудня 2020 року на ній зареєстровано 120 392 користувачі, з них:

  • 90 026 учнів,
  • 25 128 вчителів,
  • 5 243 слухачі.

За період роботи платформи користувачі взаємодіяли з нею 15 млн разів.

Важливо, що на онлайн-платформу “Всеукраїнська школа онлайн” заходять користувачі зі 103 країн світу. Крім України, найбільше користувачів – з США, Нідерландів, Німеччини, Великобританії та Польщі.

Щоб користуватись платформою, необхідно пройти безкоштовну реєстрацію. Для цього потрібно натиснути кнопку “Зареєструватися” на сайті платформи вгорі праворуч, заповнити реєстраційну форму і активувати обліковий запис за допомогою листа, який надійде на електронну пошту, вказану під час заповнення форми.

Реєстрація на платформі дає можливість записатися на навчальні курси, переглядати матеріали та слідкувати за своїми досягненнями. Після активації облікового запису можна обрати необхідні курси для навчання. Крім того, на особистій сторінці користувача можна знайти перелік курсів.

За цим посиланням можна переглянути відеоінструкції щодо реєстрації на сайті та використання платформи ВШО для організації дистанційного та змішаного навчання.

Система Orphus Поделиться на fb