Ви тут:
Суспільство 

Netflix забезпечить користувачів Android якісним звуком для перегляду фільмів

Найближчим часом Android-користувачі Netflix можуть відчути приріст якості звучання аудіо під час перегляду їх улюблених фільмів і серіалів.

Як повідомляє Engadget, Netflix оновила додаток для даної платформи, додавши підтримку кодека xHE-AAC (Extended HE-AAC with MPEG-D DRC). Нововведення має забезпечити користувачів аудіо «студійної якості».

Новий формат пропонує змінний бітрейт, який може поліпшити якість звуку, якщо це дозволяє ваше Інтернет-з’єднання, або ж зменшити його, коли ви використовуєте нестабільну стільниковий зв’язок. Він включає цілий ряд різних технологій, що впливають на аудіопотоки. Зокрема, система управління гучністю запобігає різкі зміни гучності (наприклад, при переході від перегляду бойовика до тихої драми). А функція Dynamic Range Control оптимізує динамічний діапазон відтвореного контенту, щоб забезпечити найкращу якість прослуховування на будь-якому пристрої та в будь-якому середовищі.

Для того, щоб оцінити всі переваги нового кодека xHE-AAC в додатку Netflix, вам знадобиться смартфон з встановленою системою Android 9 Pie або новіше.

Система Orphus Поделиться на fb