Ви тут:
Суспільство Україна 

НБУ перевірятиме банки на дотримання кібербезпеки

Національний банк України впровадить виїзні перевірки та безвиїзний нагляд щодо дотримання банками заходів кіберзахисту та інформаційної безпеки.

Про це йдеться на сайті НБУ.

“НБУ посилює контроль за виконанням банками заходів із забезпечення кіберзахисту та інформаційної безпеки. Для цього регулятор запроваджує новий вид контролю за банками у формі виїзних перевірок та безвиїзного нагляду. Заходи здійснюватимуться фахівцями НБУ у сфері кіберзахисту та інформаційної безпеки”, – йдеться у повідомлення.

Крім того, банки будуть зобов’язані проводить щорічну самооцінку стану інформаційної безпеки та кіберзахисту, а також складати і подавати НБУ щорічний звіт з питань оцінювання відповідних ризиків.

Реалізація таких механізмів контролю дозволить НБУ оцінювати ефективність функціонування системи управління інформаційною безпекою банку, повноту виконання банком нормативно-правових актів з питань інформаційної безпеки та кіберзахисту, а також рівень управління банку ризиками інформаційної безпеки й кіберризиків, системи внутрішнього контролю за цими напрямками.

Система Orphus Поделиться на fb