Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Навчальний рік для полтавських вертолітників розпочався за новою системою харчування

В окремій бригаді армійської авіації імені Ігоря Сікорського з початку нового навчального періоду перейшли на харчування за каталогом.

Нововведення, за словами командування частини, є суттєвим наближенням до стандартів НАТО.

“Це потребувало приведення матеріальної бази та обладнання до вимог керівних документів, – розповів заступник командира авіаційної бригади з тилу – начальник тилу підполковник Іван Придюк. – Новація, передусім, стосувалась реконструкції як технологічних приміщень, так і систем електропостачання, вентиляції, водогону. Вже потому встановлено лінію роздачі й нове обладнання, яке пройшло відповідне тестування та попередню перевірку”.

“Окрім того, що нове меню різноманітніше, воно стало поживнішим та корисним, – зазначив начальник продслужби частини капітан Дмитро Гуля. – Асортимент продуктів, які можемо включити в меню, зріс із шістдесяти до однієї тисячі. За дотримання обов’язкових нормативів щодо калорійності страв, що важливо в умовах карантину, вони урізноманітнились і вітамінами.

Приміром, яблуками та шоколадом, які за системою аутсорсингу раніше отримував на десерт лише льотний склад, тепер смакують усі без винятку військовики, що перебувають на продовольчому забезпеченні. Вітамінний баланс організму воїнів також збагачують апельсини, банани, лимони, свіжа зелень, йогурти, сир тощо”.

“Смачно, наче вдома”, – поділились враженнями про новацію військовослужбовці частини, які стали одними з перших поціновувачів змін упродовж обідньої перерви.

“Завдяки новому обладнанню готувати стало не тільки простіше, а й цікавіше, – говорить старший кухар Роман Пасько. – Це навіть творчий процес, особливо коли готуємо якусь нову страву. Приміром, сирний суп, соус із шампіньйонів, домашнє печиво й інші наїдки стали у меню такими ж звичними, як і борщ, солянка, та супчик з галушками. А процес приготування й видачі їжі стали динамічними, що сприяє підтриманню необхідного рівня боєготовності частини”.

Крім того, найвизначнішим у нововведенні майстер-кухар вважає і якість приготованих страв.

“Для нас найвище задоволення – слова вдячності воїнів за нашу працю, – зазначив Роман Пасько. – Усі наші спеціалісти не тільки мають багаторічний практичний досвід, а й бажання надалі професійно вдосконалюватись”.

“До слова, торік цей військовослужбовець став призером змагань на звання найкращого кухаря Сухопутних військ. І любов до своєї професії він разом із колективом щоденно втілює в кулінарних творіннях”, – йдеться у повідомленні.

 

Кореспондент АрміяInform

Система Orphus