Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Наступного тижня Кременчук отримає автомобіль для перевезення медичного кисню

Наступного тижня Кременчук отримає автомобіль з цистерною для перевезення медичного кисню від підприємства-виробника до лікувальних закладів міста.

Про це повідомив сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації керівник департаменту охорони здоров’я Максим Середа, йдеться на сайті Кременчуцької міськради.

Керівник медичної галузі міста також зазначив, що у інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» завершено роботи з монтажу киснепроводу від кріоємності до ліжок пацієнтів і кисень подано у систему. Тож хворі відтепер отримують його централізовано. Саму кріоємність для зберігання рідкого кисню великого об’єму було встановлено на території лікувального закладу наприкінці минулого року. Вона обладнана випарювачем, який дозволяє безперебійно транспортувати рідкий кисень до ліжок пацієнтів за будь-яких погодних умов. Враховуючи 34 кисневі концентратори, які є у інфекційному відділенні, пацієнти забезпечені киснем на 120 %.

Додатковий кріоциліндр для збереження рідкого кисню дещо меншого об’єму встановлено і на території І міської лікарні ім. Богаєвського.

«Відтепер, з урахуванням інших ємностей, запасів кисню у цьому лікувальному закладі вистачає на тиждень і вони своєчасно поповнюються», – зазначив Максим Середа.

фото ілюстраційне

Система Orphus Поделиться на fb