Ви тут:
Суспільство 

NASA підготувала корабель Orion до польоту на Місяць

Компанія Lockheed Martin повідомила, що космічний апарат Orion остаточно зібраний і готовий до передачі для спорядження і встановлення на ракету-носій.

Про це повідомляє 24 техно.

У першій місячній місії нового покоління Orion відправиться на орбіту Місяця без екіпажу.

Після обльоту супутника Землі апарат повернеться на Землю, що стане доказом надійної роботи усіх служб і пристроїв перед повторною відправкою астронавтів на Місяць.

Як повідомили у Lockheed Martin, в процесі складання першого корабля “Оріон” було виявлено малонебезпечний дефект, який вирішили не усувати. Несправним виявився один з багатьох резервних каналів для передачі даних і живлення. Доступ до дефектного вузла можна було отримати лише шляхом повного розбирання апарату тому інженери вирішили, що це буде більшим ризиком, ніж відправка корабля як є. До того ж, усунення несправності зірвали б плани запусків.

Після випробування корабля “Оріон” у центрі NASA його заправлять паливом і витратними матеріалами (аміаком, гелієм і азотом) та інтегрують систему переривання запуску, а також встановлять захисний обтічник. Крім самого корабля компанія Lockheed Martin розробила також модуль екіпажу і систему переривання запуску. Рухова і силова установки Orion – сервісний модуль – створений під управлінням Європейського космічного агентства.

Довідка. У період з 1969 по 1972 рік за програмою «Аполлон» було виконано 6 польотів з посадкою на Місяці. Всього на Місяці висаджувалися 12 астронавтів США.

Система Orphus Поделиться на fb