Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Начальник поліції Полтавщини та керівники територіальних громад підписали меморандуми про співпрацю

В Головному управлінні поліції Полтавщини 25 січня відбулася робоча зустріч за участю начальника обласного управління поліції Івана Вигівського, заступника начальника обласного управління поліції Максима Ахрамєєва та керівників шести територіальних громад (Білицької, Новосанжарської, Коломацької, Новоселівської, Терешківської, Щербанівської).

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

У ході спілкування сторони погодили алгоритм взаємодії щодо  створення безпечного простору на території населених пунктів Полтавщини в рамках реалізації проєкту “Поліцейський офіцер громади”.

Експериментальні кроки в реалізації цього проєкту вже зробили три територіальні громади області. Від початку грудня перші офіцери почали працювати на території Великобудищанської та Петрово-Роменської ОТГ Гадяцького району, а також у Ромоданівській громаді на Миргородщині.

“Новий формат роботи поліцейського офіцера громади передбачає його постійну присутність на території обслуговування за принципом: “Я тут живу, я тут працюю”. Це забезпечує більш тісний контакт з населенням та керівництвом органів місцевого самоврядування і передбачає підзвітність не тільки Головному управлінню Національної поліції, але й закріпленій громаді. Я дякую Вам, що Ви не лишаєтесь байдужими до стану безпеки на території своїх громад. Сподіваюсь на Вашу підтримку на всіх етапах реалізації проєкту”, – розповів начальник поліції області Іван Вигівський.

Результатом зустрічі стало підписання  між Головним управлінням поліції області та головами шести територіальних громад меморандумів про співпрацю й партнерство, які стануть у подальшому основою взаємодії під час впровадження на практиці проєкту “community policing”.

23 територіальні громади Полтавщини готові створити належні умови для реалізації проєкту. Найближчим часом для цих ОТГ поліція області планує добрати та підготувати офіцерів поліції“, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus