Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині за рік одружилися понад 5 тис. пар

На Полтавщині протягом 2020 року до установ державної реєстрації актів цивільного стану звернулося 5,3 тисячі закоханих пар.

Для порівняння у Сумській області утворилося 3,5 тисячі нових родин, а на Чернігівщині весільний марш пролунав для 3,6 тисячі пар.

Про це повідомили в Секторі комунікації з громадськістю Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

“Весільний марш для двох, нечисленні гуляння та інші карантині обмеження не стали на заваді закоханим, які вирішили у 2020 році офіційно зареєструвати стосунки. На Полтавщині, Сумщині та Чернігівщині торік органи державної реєстрації актів цивільного стану поєднали понад 12,5 тисяч пар”, – йдеться у повідомленні.

За словами начальника Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Ірини Свистун, у середньому по трьох областях на кожен день приходило по 34 весілля.

Разом з тим, не аби якою популярністю користувалася сучасна послуга Міністерства юстиції «Шлюб за добу». Зменшити час на очікування та у скорочений термін провести церемонію одруження у Полтавській області вирішили 515 пар, на Сумщині – 475 та 617 – по Чернігівському регіону.

фото ілюстраційне

Система Orphus Поделиться на fb