Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині за продаж інформації з обмеженим доступом судитимуть колишнього поліцейського

Полтавською обласною прокуратурою направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно колишнього поліцейського. Його судитимуть за несанкціоноване копіювання та несанкціонований збут інформації, яка зберігається в автоматизованих системах, що призвело до її витоку, вчинені особою, яка має право доступу до такої інформації, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 362, ч. 2 ст. 361-2 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної прокуратури.

За даними слідства, обвинувачений, працюючи у Кременчуцькому районному відділенні поліції, сфотографував на мобільний телефон із монітора свого службового комп’ютера інформацію стосовно особи та надіслав її спільнику – студенту Кременчуцького вищого навчального закладу. Студент, попередньо зареєструвавшись в одному з месенджерів під обліковим записом “Джордж Буш” та розмістивши оголошення щодо можливості незаконного отримання інформації з обмеженим доступом, за 700 гривень передав відомості замовнику.

Наразі правоохоронець звільнений з роботи.

“Обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості, укладеною між процесуальним керівником у кримінальному провадженні та студентом, направлено до суду у грудні 2020 року. Викрили спільників у серпні минулого року співробітники Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України та Територіального управління ДБР, розташованого у Полтаві, за процесуального керівництва прокуратури”, – йдеться у повідомленні.  

Система Orphus