Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині з початку року роботодавці додатково оформили офіційні трудові відносини більш ніж з 900 працівниками

Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Лавров, впродовж 2020 року за результатами проведених документальних перевірок порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадян встановлені по 18 суб’єктах господарювання.

Додатково донараховано податку на доходи фізичних осіб у сумі 7 млн. 258,1 тис. грн.. та військового збору 546,6 тис. гривень, розповіли в пресслужбі Головного управління ДПС у Полтавській області.

Крім того очільник ГУ ДПС в області відзначив, що завдяки вжитим заходам, як то: проведення спільних рейдів у складі робочих груп по легалізації заробітної плати та зайнятості населення, обстеження місць здійснення діяльності суб’єктів господарювання та проведеної індивідуально-роз’яснювальної роботи з платниками податків, додатково оформлено трудові відносини із 904 працівниками, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб в сумі 871,2 тис. грн., єдиного внеску в сумі 1 млн. 81 тис. грн. та військового збору в сумі 67,8 тис. гривень. До державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності додатково залучено 31 особу.

фото ілюстраційне

Система Orphus Поделиться на fb