Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині триває реорганізація районних державних адміністрацій

На Полтавщині триває процес реорганізації районних державних адміністрацій. Замість 25 РДА буде 4: Полтавська, Кременчуцька, Миргородська та Лубенська.

У Полтавській ОДА відбулася нарада з питань, які виникають в ході реорганізації райдержадміністрацій.

«Нам довели граничну чисельність реорганізованих РДА в новоутворених 4 районах. Основне завдання наразі – вирішити технічні та координаційні питання, узгодити план дій з профільними міністерствами щодо подальшого функціонування профільних структурних підрозділів», –зауважив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Уже прийнятий закон про впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, районних державних адміністрацій. Після нього була постанова Кабінету міністрів. Розпорядженням голови ОДА було доведено граничну чисельність РДА по кожному з новоутворених районів.

Читайте також: Які структурні підрозділи будуть в місцевих державних адміністраціях: оновлений рекомендаційний перелік

Заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков повідомив, що наразі  на місцях запущений механізм щодо попередження працівників РДА про можливе наступне вивільнення.

«Перш ніж перейти до реорганізації РДА, райдержадміністрації, що припиняють свою діяльність, мають ухвалити рішення стосовно своїх структурних підрозділів зі статусом юридичної особи, – розповів Євген Греков. – Деякі структурні підрозділи, наприклад, відділи соцзахисту, освіти, архів, служба в справах дітей, будуть реорганізовані шляхом приєднання їх до підрозділів Полтавської, Миргородської Кременчуцької та Лубенскої РДА».

Читайте також: На Полтавщині розпочалося обговорення передачі комунального майна громадам

Нині на місцях створюються комісії з реорганізації структурних підрозділів і запускається процедура попередження та вивільнення працівників. Потім розпочнеться процес інвентаризації майна, передання акту до «новоутвореної» РДА.

Система Orphus Поделиться на fb