Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині розробляють єдину інформаційну систему

У Полтавській облдержадміністрації відбулися наради з головами тергромад області з питань запровадження єдиної інформаційної системи для ЦНАПів та ведення місцевих реєстрів громад із використанням хмарної технології в регіоні.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Заступник голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Богдан Бабіч зазначив, що головне завдання запровадження єдиної інформаційної системи – забезпечити для населення можливість отримання 100 % адміністративних послуг онлайн.

“Вона дозволить вирішити низку проблем, які постають перед територіальними громадами на етапі створення нових ЦНАПів та через відсутність необхідного комплексу програмного забезпечення, – роповів Богдан Бабіч. – Зі свого боку облдержадміністрація зробить усе можливе, щоб надати органам місцевого самоврядування повний комплекс програмного забезпечення, необхідного для ефективної роботи”.

Читайте також: На Полтавщині розробляють модель комплексної медичної інформаційної системи

Вже долучилися до обговорення голови Ромоданівської, Нехворощанської, Щербанівської, Чутівської, Терешківської, Лютенської, Кам’янопотоківської, Великобудищанської, Зіньківської, Опішнянської та Комишнянської громад.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus Поделиться на fb