Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині розпочали підготовку до проведення Національного Сорочинського ярмарку-2021

ТОВ “Сорочинський ярмарок” взяв участь у Програмі Українського Культурного фонду “Культура в часи кризи: інституційна підтримка” в рамках Лоту 8 “Культурні та креативні індустрії (кроссекторальна діяльність)”.

Як повідомили в адміністрації ярмарку, завдяки грантовим коштам (918 тисяч 261грн 20 коп.) вдалось зберегти основний колектив фахівців, утримувати офісне приміщення для їх роботи, виконувати життєво важливі роботи по утриманню території, де проводиться Національний Сорочинський ярмарок, її облаштуванню та збереженню споруд.

Також колектив ТОВ “Сорочинський ярмарок” розпочав підготовку культурно-мистецької та фестивальної програм Національного Сорочинського ярмарку – 2021 року. Вже розробили 10 сценаріїв культурно-мистецьких заходів, видали два каталога робіт художників-учасників пленеру на Національному Сорочинському ярмарку 2018-2019 років. Планують випуск календаря “Сорочинський ярмарок” на 2021 рік, у кількості 500 екземплярів.

У 2021 році планують провести Національний Сорочинський ярмарок з 17 по 22 серпня у селі Великі Сорочинці Миргородського району.

 

Перейти до вмісту