Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині розпочали монтаж нової прогонової будови на мосту через річку Сула у Глобинському районі

У Полтавській області на мосту через річку Сула на автомобільній дорозі Н-08 Бориспіль – Маріуполь триває реконструкція металевого фермового прогону. Це перший масштабний ремонт мосту за останні майже 60 років. Підрядна організація проводить реконструкцію цілодобово. 

Міст через річку Сула на автодорозі державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через Кременчук) – Маріуполь збудовано 1962 року. Протягом цього часу у зв’язку з обмеженим фінансуванням роботи з оновлення споруди не проводилися. Через це окремі елементи мосту, деформаційні шви та опорні частини під залізобетонним прогоном знаходяться у непрацездатному стані, повідомляють у Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

created by dji camera

“Міст запроектовано та збудовано під нормативне навантаження, яке існувало майже 60 років тому. Наразі споруда не відповідає сучасним вимогам та створює небезпеку дорожнього руху. Відтак Службою вирішено розпочати оновлення мосту саме з металевої прогонової будови, оскільки це найпроблемніша ділянка. Наразі підрядна організація вже приступила до монтажу нової металевої прогонової будови арочного типу”, – зазначає начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області Іван Краповницький.

Металева фермова конструкція виготовлена на українському заводі у Києві. Вага 516 тонн. Попередньо на заводі проведено контрольний монтаж конструкції для виявлення недоліків. Після позитивних висновків експертів розпочато доставку елементів нової ферми на об’єкт.

created by dji camera

Всі роботи виконуються безпосередньо з води за допомогою спеціальних плавзасобів. Підрядна організація працює цілодобово. Орієнтовна дата завершення робіт – третій квартал 2021 року.

Система Orphus Поделиться на fb